БОМБА: Аксентијевићу, свака част (ВИДЕО)

28.10.2015. 00:11
Nikola Aksentijević
Никола Аксентијевић / Извор: МН Press

Мускрон и Вестерло поделили бодове у 13. колу првенства Белгије.

Мускрон није успео да победи Вестерло у утакмици 13. кола фудбалског првенства Белгије иако је водио са 2:1. На крају је било 2:2, а утакмицу је обележио прелеп гол Николе Аксентијевића. Некадашњи играч Партизана и ОФК Београда је са 30-ак метара послао неодбрањиви "пројектил" који је завршио иза леђа голмана Вестерлоа. Све се десило у 35. минуту.

Онда је Вестерло направио преокрет, да би у судијској надокнади Мухамед Улад поставио коначнох 2:2. За Вестерло који тренира бивши стратег Црвене звезде Чедомир Јаневски све време је играо Аксентијевић, док су Марко Шћеповић и Филип Марковић шансу добили у другом полувремену. Некадашњи дефанзивац Звезде Никола Петковић све време је био на клупи Вестерлоа.

После овог меча Мускрон је десети са 14 бодова, док је Вестерло 15. са 11 поена.

ОВДЕ погледајте какав је допринос победи Интера дао Адем Љајић.