БУНДЕСЛИГА: Бајерн из "двојке у кеца"!

26.04.2014. 20:26
Fudbaleri Bajerna
Фудбалери Бајерна / Извор: Бета/АП

На пет суботњих мечева постигнуто је 15 голова, од којих је права голеада виђена у Минхену.

Права голеада виђена је на "Алијанц арени", где је домаћи Бајерн након дефицита у првом полувремену, напунио мрежу гостију до врха. Веома расположен био је ветеран у тиму Бавараца Клаудио Пизаро, који је постигао два поготка.

Мајнц је победу обезбедио након првих 45 минута и начинио корак ка квалификацијама за Европу следеће сезоне.

Fudbaleri Volfsburga
Фудбалери Волфсбурга / Извор: Бета/АП

Волфсбург је головима хрватског репрезентативца Ивана Перишића био на добром путу да оствари победу и престигне екипу Леверкузена на четвртом месту које води у квалификације за Лигу шампиона. Међутим, млади нападач Фрајбурга Марко Феразино је разочарао домаће навијаче у 83. минуту и поставио коначних 2:2.