26.05.2016. 17:55
kadeti zvezde
кадети звезде

Црвено-бели доминирају у свим узрастима.

Кадети Црвене звезде су савладали Загреб 3:0 и на тај начин се пласирали у полуфинале Турнира пријатељства у Бијељини.

Звездина деца су доминантна у Бијељини! Кадетски тим црвено-белих на супериоран начин се пласирао у полуфинале Турнира Пријатељства.

После Будућности и Жељезничара моћ Звездине класе 2000 осетио је и Загреб – 3:0. Тим из главног града Хрватске успео је да одоли до 25.минута, међутим тим који на сјајан начин предводи Никола Пуача је онда убрзао и лагано „пометлао“ недораслог ривала.

БИЗАРНО: Максимовић објаснио шта је узрок аутогола против Кипра

Први гол био је дело Гаврића из пенала у 26.минуту. Тада је екипа из Крањчевићеве остала са играчем мање, па скоро да није имала шансе да направи нешто више.

Звезда је доминантно деловала у другом полувремену. Растрчали су се црвено-бели, стварали прилике и што је најважније постигли два гола. Прво је Костић ударцем главом удвостручио предност, а сваку неизвесност убио је Шикањић у 46.минуту.

Црвена звезда се пласирала у полуфинале уз гол разлику 17:0. Тамо је чека бољи из дуела Војводине и загребачког Динама, док би реми поменутих клубова на мегдан ученицимаНиколе Пуаче послао Олимпију.