Crvena zvezda razbila Hrvate pa se plasirala u polufinale

26.05.2016. 17:55
kadeti zvezde

Crveno-beli dominiraju u svim uzrastima.

Kadeti Crvene zvezde su savladali Zagreb 3:0 i na taj način se plasirali u polufinale Turnira prijateljstva u Bijeljini.

Zvezdina deca su dominantna u Bijeljini! Kadetski tim crveno-belih na superioran način se plasirao u polufinale Turnira Prijateljstva.

Posle Budućnosti i Željezničara moć Zvezdine klase 2000 osetio je i Zagreb – 3:0. Tim iz glavnog grada Hrvatske uspeo je da odoli do 25.minuta, međutim tim koji na sjajan način predvodi Nikola Puača je onda ubrzao i lagano „pometlao“ nedoraslog rivala.

BIZARNO: Maksimović objasnio šta je uzrok autogola protiv Kipra

Prvi gol bio je delo Gavrića iz penala u 26.minutu. Tada je ekipa iz Kranjčevićeve ostala sa igračem manje, pa skoro da nije imala šanse da napravi nešto više.

Zvezda je dominantno delovala u drugom poluvremenu. Rastrčali su se crveno-beli, stvarali prilike i što je najvažnije postigli dva gola. Prvo je Kostić udarcem glavom udvostručio prednost, a svaku neizvesnost ubio je Šikanjić u 46.minutu.

Crvena zvezda se plasirala u polufinale uz gol razliku 17:0. Tamo je čeka bolji iz duela Vojvodine i zagrebačkog Dinama, dok bi remi pomenutih klubova na megdan učenicimaNikole Puače poslao Olimpiju.