ФА КУП: Голчином Гадијуре Вотфорд шокирао Арсенал, Марсијал спасио Јунајтед (ВИДЕО)

13.03.2016. 16:54
FK Arsenal
ФК Арсенал / Извор: Реутерс

Вотфорд славио са 2:1 и пласирао се у полуфинале

После шокантне елиминације Челсија на "Гудисон Парку", још болнији пораз у четвртфиналу ФА Купа доживео је Арсенал. "Тобџије" су претрпеле пораз од градског ривала Вотфорда који се сасвим стигао на корак од престижног трофеја.

ФА КУП: Лукаку уништио Челси и одвео Евертон у полуфинале (ВИДЕО)

Стршљенови су повели голом најбољег стрелца Игала, а њихову предност дуплирао је Алжирац Адлен Гадијура топовским уадрцем који умало није пробушио мрежу голмана Оспине. Арсенал је последњих пола сата игре кренуо на све или ништа, али погодак Велбека у самом финишу био је све што су успели да ураде.

У другом мечу дана, Манчестер јунајтед је угостио Вест Хем, а на крају је било 1:1. Повели су "чекићари" голом Димитрија Пајеа у 68. минуту, из "слободњака", али је "ђаволе" спасио Марсијал у 83. минуту. Реванш ће бити одигран у Лондону на "Аптон парку".