ЈСЛ: Ваљак застао у блату

30.11.2014. 12:44 15:51
Danko Lazović
Данко Лазовић / Извор: МН Press

У последњем мечу 14. кола Нови Пазар – Партизан 1:1 (0:1). Марко Николић искључен у 72. минут.

Фудбалери Партизана освојили су само бод у последњем мечу 14. кола Јелен Суперлиге. Црно-бели су у Новом Пазару одиграли 1:1 (0:1) против истоименог клуба. Меч је одигран по веома лошем терену, па је блато у многоме утицало на развој игре. Ипак, коло пре краја Партизан је обезбедио јесењу титулу.

Повели су гости преко Данка Лазовића у четвртом минуту. После корнера Лазовић је искористио несмотреност одбране домаћих и главом спровео лопту у мрежу. Коначан резултат поставио је Бранко Илић који је постигао аутогол у 78. минуту. Поготку је претходио центаршут Тинтора са десне стране, а одбрамбени фудбалер Партизана је неуспешно интервенисао испред Бруна Оливеире.

Судија Владо Глођовић је имао пуне руке посла. Прво је у 11. минуту тренер гостију Марко Николић погођен петардом, али на срећу није повређен. У 72. минуту је Волков постигао гол, али је он поништен због офсајда. Остаје дилема да ли је арбитар био у праву, али је то изазвало велике протесте црно-белих, а пре свега Николића. Због тога га је судија искључио. Новопазарци су утакмицу завршили са десеторицом је је на самом крају Милош Тинтор добио други жути картон.

Гости нису имали подршку својих навијача којима је забрањен долазак у Нови Пазар, а на на уласку у град полиција зауставља све присталице црно-белих.

СТРЕЛЦИ: 0:1 Лазовић (4. минут), 1:1 Б. Илић аутогол (78).

СТАДИОН: Градски.

ГЛЕДАЛАЦА: 6.000.

СУДИЈА: Глођовић (Врбас).

ЖУТИ КАРТОНИ: Зечевић (Нови Пазар), Марковић, Волков (Партизан).

ЦРВЕНИ КАРТОН: Тинтор (Нови Пазар) у 90.

НОВИ ПАЗАР: Зећевић, Живковић, Стевановић (од 87. Арифовић), Вуковић, Тинтор, Мијић, Оливеира (од 90. Радивојевић), Русмир (од 63. Хаџибулић), Јевтовић, Павловић, Кецап.

ПАРТИЗАН: Лукач, Петровић, Станковић, Ћирковић, Б. Илић, А. Живковић (од 80. Грбић), Дринчић, Марковић, С. Илић (од 66. Волков), Лазовић, Шкулетић.

Пренос уживо могли сте да пратите на Srbijadanas.com:

95. минут - Крај утакмице.

95. минут - Голман Зечевић је добио жути картон.

95. минут - Последња измена у Новом Пазару, изашао је Оливеира, а ушао Радивојевић.

90. минут - Тинтор је добио други жути картон. Нови Пазар ће до краја играти са десеторицом.

87. минут - Измена у Новом Пазару, изашао је Стевановић, а ушао Арифовић.

80. минут - Изнема у Партизану, изашао је Живковић, а ушао Грбић.

78. минут - ГООООЛ!!! 1:1. Аутогол Бранка Илића. Тинтор је центрирао са леве стране, а лопта је погодила у ногу Бранка Илића и отишла у гол.

72. минут - Волков је постигао гол, али је поништен због офсајда. Због протеста је искључен тренер Марко Николић.

70. минут - Волков је добио жути картон.

69. минут - Нова шанса за Оливеиру, али је шутирао право у Лукача.

66. минут - Прва измена у Партизану. Изашао је Саша Илић, а ушао Волков.

63. минут - Прва измена на утакмици. Изашао је Русмир, а ушао Хаџибулић

55. минут - Жути картон је добио и Милош Тинтор.

51. минут - Први жути картон на утакмици добија Саша Марковић.

49. минут - Одлична шанса за Партизан. Лазовић је упослио Живковића, који је био сам испред Зечевића, али је шутирао право у голмана Новог Пазара.

46. минут - Почело је друго полувреме.

45. минут - Завршено је прво полувреме.

41. минут - Нова шанса за домаће. После центаршута Русмира, Мијић није успео да шутне у гол.

31. минут - Умало да Партизан поведе 2:0. После шута са ивице шеснаестерца, лопта је погодила једног фудбалера, променила правац, али је голман Зечевић био сигуран.

24. минут - Каква шанса за Петра Шкулетића. Фудбалер Партизана је са пет метара шутирао преко гола.

15. минут - Оливеира је поново у шанси, али из близине шутира преко гола.

14. минут - Утакмица је настављена.

11. минут - Тренер Партизана  Марко Николић је погођен петардом, па је меч прекинут.

10. минут - Оливеира је био у шанси, али је шутирао поред гола Партизана.

4. минут - ГОООЛ!!! 0:1. Стрелац је Данко Лазовић. После корнера Лазовић је био највиши у скоку и искористио смушеност одбране домаћих.

1. минут - Почела је утакмица.