JSL: Valjak zastao u blatu

30.11.2014. 12:44 15:51
Danko Lazović
Danko Lazović / Izvor: MN Press

U poslednjem meču 14. kola Novi Pazar – Partizan 1:1 (0:1). Marko Nikolić isključen u 72. minut.

Fudbaleri Partizana osvojili su samo bod u poslednjem meču 14. kola Jelen Superlige. Crno-beli su u Novom Pazaru odigrali 1:1 (0:1) protiv istoimenog kluba. Meč je odigran po veoma lošem terenu, pa je blato u mnogome uticalo na razvoj igre. Ipak, kolo pre kraja Partizan je obezbedio jesenju titulu.

Poveli su gosti preko Danka Lazovića u četvrtom minutu. Posle kornera Lazović je iskoristio nesmotrenost odbrane domaćih i glavom sproveo loptu u mrežu. Konačan rezultat postavio je Branko Ilić koji je postigao autogol u 78. minutu. Pogotku je prethodio centaršut Tintora sa desne strane, a odbrambeni fudbaler Partizana je neuspešno intervenisao ispred Bruna Oliveire.

Sudija Vlado Glođović je imao pune ruke posla. Prvo je u 11. minutu trener gostiju Marko Nikolić pogođen petardom, ali na sreću nije povređen. U 72. minutu je Volkov postigao gol, ali je on poništen zbog ofsajda. Ostaje dilema da li je arbitar bio u pravu, ali je to izazvalo velike proteste crno-belih, a pre svega Nikolića. Zbog toga ga je sudija isključio. Novopazarci su utakmicu završili sa desetoricom je je na samom kraju Miloš Tintor dobio drugi žuti karton.

Gosti nisu imali podršku svojih navijača kojima je zabranjen dolazak u Novi Pazar, a na na ulasku u grad policija zaustavlja sve pristalice crno-belih.

STRELCI: 0:1 Lazović (4. minut), 1:1 B. Ilić autogol (78).

STADION: Gradski.

GLEDALACA: 6.000.

SUDIJA: Glođović (Vrbas).

ŽUTI KARTONI: Zečević (Novi Pazar), Marković, Volkov (Partizan).

CRVENI KARTON: Tintor (Novi Pazar) u 90.

NOVI PAZAR: Zećević, Živković, Stevanović (od 87. Arifović), Vuković, Tintor, Mijić, Oliveira (od 90. Radivojević), Rusmir (od 63. Hadžibulić), Jevtović, Pavlović, Kecap.

PARTIZAN: Lukač, Petrović, Stanković, Ćirković, B. Ilić, A. Živković (od 80. Grbić), Drinčić, Marković, S. Ilić (od 66. Volkov), Lazović, Škuletić.

Prenos uživo mogli ste da pratite na Srbijadanas.com:

95. minut - Kraj utakmice.

95. minut - Golman Zečević je dobio žuti karton.

95. minut - Poslednja izmena u Novom Pazaru, izašao je Oliveira, a ušao Radivojević.

90. minut - Tintor je dobio drugi žuti karton. Novi Pazar će do kraja igrati sa desetoricom.

87. minut - Izmena u Novom Pazaru, izašao je Stevanović, a ušao Arifović.

80. minut - Iznema u Partizanu, izašao je Živković, a ušao Grbić.

78. minut - GOOOOL!!! 1:1. Autogol Branka Ilića. Tintor je centrirao sa leve strane, a lopta je pogodila u nogu Branka Ilića i otišla u gol.

72. minut - Volkov je postigao gol, ali je poništen zbog ofsajda. Zbog protesta je isključen trener Marko Nikolić.

70. minut - Volkov je dobio žuti karton.

69. minut - Nova šansa za Oliveiru, ali je šutirao pravo u Lukača.

66. minut - Prva izmena u Partizanu. Izašao je Saša Ilić, a ušao Volkov.

63. minut - Prva izmena na utakmici. Izašao je Rusmir, a ušao Hadžibulić

55. minut - Žuti karton je dobio i Miloš Tintor.

51. minut - Prvi žuti karton na utakmici dobija Saša Marković.

49. minut - Odlična šansa za Partizan. Lazović je uposlio Živkovića, koji je bio sam ispred Zečevića, ali je šutirao pravo u golmana Novog Pazara.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45. minut - Završeno je prvo poluvreme.

41. minut - Nova šansa za domaće. Posle centaršuta Rusmira, Mijić nije uspeo da šutne u gol.

31. minut - Umalo da Partizan povede 2:0. Posle šuta sa ivice šesnaesterca, lopta je pogodila jednog fudbalera, promenila pravac, ali je golman Zečević bio siguran.

24. minut - Kakva šansa za Petra Škuletića. Fudbaler Partizana je sa pet metara šutirao preko gola.

15. minut - Oliveira je ponovo u šansi, ali iz blizine šutira preko gola.

14. minut - Utakmica je nastavljena.

11. minut - Trener Partizana  Marko Nikolić je pogođen petardom, pa je meč prekinut.

10. minut - Oliveira je bio u šansi, ali je šutirao pored gola Partizana.

4. minut - GOOOL!!! 0:1. Strelac je Danko Lazović. Posle kornera Lazović je bio najviši u skoku i iskoristio smušenost odbrane domaćih.

1. minut - Počela je utakmica.