ЈСЛ: Воши бод на гостовању у Нишу, победа Рада, Нови Пазар убедљив у Лучанима!

21.03.2015. 16:34 16:05
Mijat Gaćinović na utakmici protiv Radničkog
Мијат Гаћиновић на утакмици против Радничког / Извор: Танјуг

Минималну победу остварио је ОФК Београд, Раднички 1923 бољи од Вождовца.

У једном од дербија кола Раднички и Војводина су поделили бодове (1:1). Нишлије су повеле већ на почетку меча пошто је у 6. минуту мрежу Новосађана погодио Марјановић. А да са гостовања у Нишу не оду празних руку, Војводини је обезбедио капитен Мијат Гаћиновић поготком у 59. минуту.

Са гостовања у Лучанима, екипа Новог Пазара носи цео плен пошто је са 3:1 савладала домаћу екипу Младости. Гости су повели већ у 5. минуту када се у стрелце уписао Бруно. Пар минута касније, Живадиновић је поравнао резултат али се на крају испоставило да је то било све од домаће екипе. До краја сусрета у стрелце се уписао и Радивојевић, а тачку на резултат поготком са креча ставио је Павловић.

Екипа ОФК Београда остварила је минималну али веома важну победу пошто је на домаћем терену савладала Борац. Победоносни погодак за "романтичаре" постигао је Лишчевић у 57. минуту.

Сигурна је била и екипа Рада, која је на Бањици савладала Доњи Срем са 2:0. Први погодак за "грађевинаре" постигао је из пенала капитен Бранислав Милошевић, а тачку на резултат аутоголом ставио је Јосимов у 67. минуту.

Екипа Радничког из Крагујевца је пред домаћом публиком савладала Вождовац са 2:1. Домаћи су голом Миљуша повели већ у 11. минуту, а своју предност удвостручили су у 70. минуту када се у стрелце уписао Миловановић. Пораз "змајева" успео је да ублажи Караклајић поготком у надокнади времена.