06.07.2014. 18:59
Partizan-Rubin
Партизан-Рубин / Извор: Фото: fkpartizan.rs

У трећем пријатељском мечу црно-бели и Рубин су играли 0:0.

Фудбалери Партизана одиграли су против Рубина 0:0 у трећем пријатељском мечу на припремама. Меч је одигран у аустријском месту Гобасниц на граници са Словенијом. Пред 100 гледалаца правду је делила словеначка тројка на челу са Радом Кметецом.

Оба тима су кренула отворено. На почетку је руски тим имао иницијативу, али је први запретио Партизан. После одличне комбинације Пантића и Лазовића, лопта је дошла до Брашанца, који је из прве шутирао из казненог простора, али је лопта за мало прелетела пречку. Само два минута касније Рубин је могао да поведе, али је шут Едуарда из слободног ударца са 20 метара зауставила пречка.

У судијској надоканади Шкулетић је могао главом да затресе мрежу, али је добро реаговала одбрана Рубина.

Узбуђења су се наставила и у другом полувремену. Прво је Лукач одлично реаговао у 56. минуту, а три минута касније Брашанац је био у шанси, али се истакао голман Рубина Филцов.

Ово је трећи меч Партизана у припремама. Црно-бели су прво победили Штурм, а потом су изгубили од румунског Петролула.

За Партизан су играли: Лукач, Вуличевић, Трајковић, Станковић, Петровић, Дринчић, Брашанац, Пантић, Грбић (од 76. Нинковић), Шкулетић, Лазовић (од 76. Лука).