ШИРОМ ЕВРОПЕ: Суботић покренуо "милионере"! (ВИДЕО)

13.02.2015. 22:20
Fudbaleri Borusije Dortmund
Фудбалери Борусије Дортмунд / Извор: Реутерс

Екипа Борусије из Дортмунда савладала Мајнц са 4:2.

Ако је судити по више него интересантном мечу који су одиграли Дортмунд и Мајнц (4:2) пред нама је узбудљиво коло у Бундеслиги. Утакмица је почела онако како је мало ко у Борусији прижељкивао, пошто је Сото већ у првом минуту довео Мајнц у вођство. Али "милионери" свесни чињенице да им сваки бод значи, нису се предавали што им се на крају исплатило. Играло се свега четири минута у наставку меча када је после корнера Шмелцера највиши у скоку био Суботић који је успео да поравна резултат. А онда су за два минута виђена два поготка. Прво је Ројс довео своју екипу до вођства, али већ у следећем нападу резултат је поравнао Мали. Нову предност домаћину обезбедио је Обамејанг, а тачку на резултат и битну победу ставио је Сахин голом у 78. минуту.