СЛ: Металац силан у Суботици, Рогач пресудио својима

22.08.2015. 18:58
Aleksandar Sedlar
Александар Седлар / Извор: МН Press

Без голова одиграли Рад и Јагодина.

Фудбалери Металца окончали су низ од три утакмице без победе (пораз, па два ремија), а то су урадили у "великом стилу". Горњомилановчани су на гостовању Спартаку у Суботици славили са убедљивих 3:0, а све је било решено већ на почетку другог полувремена, у 47. минуту. Тада је Александар Седлар постигао трећи гол за свој тим и уједно нанео "голубовима" трећи пораз у сезони.

Без голова је било у дуелу Рада и Јагодине, па су након седам мечева "ћурани" и даље на дну табеле. Тренутно имају само два бода.

Младост је као гост победила ОФК Београд, а једини гол био је у ствари аутогол. Иван Рогач је у 8. минуту сместио лопту иза леђа Стефана Чупића.