Мира Бањац / Извор: Фото: Youtube printscreen/KCnovisad
Глумица Мира Бањац, добитница Нушићеве награде за животно дело, каже да ју је срамота што је жива када је толико њених драгих колега из Атељеа 2012 отишло на онај свет.
Прослављена уметница признаје да је веома тешко поднела растанак од Драгана Николића, Маринка Маџгаља, Ружице Сокић, Боре Тодоровића, Властимира Ђузе Стоиљковића и других, те да и даље не може да схвати да их више нема.
- Претешко ми је кад мислим на њих. Страшно је то што је толико дивних колега отишло заувек. Потресем се кад год чујем да је неко од наших глумаца умро. Умрећу од туге. Због ових последњих одлазака глумаца из Атељеа 212 срамота ме је што сам жива.
- Сви су отишли, а мене овде оставили - каже сетно Мира Бањац и додаје.
- Лепо живим. У старости покушавам да се споразумевам са мојим годинама. Старост нам је дала младост и живот, треба јој се одужити. Не стидим се бора. То је моје лице. Само глава да ме не изда, све друго може - рекла је глумица, пише Информер.
"ДРОН ШОУ ЈЕ БИО ПРЕДИВАН" Вучић се огласио пред скуп и позвао људе да дођу: Годину и по дана смо прошли кроз тешка времена! Србија мора да буде једна породица
(ФОТО) Иви се сваки траг изгубио пре више од месец дана: Девојчица (16) изашла из Дома за децу и омладину, од тада од ње нема ни трага ни гласа - огласио се Игор Јурић