Mira Banjac / Izvor: Foto: Youtube printscreen/KCnovisad
Glumica Mira Banjac, dobitnica Nušićeve nagrade za životno delo, kaže da ju je sramota što je živa kada je toliko njenih dragih kolega iz Ateljea 2012 otišlo na onaj svet.
Proslavljena umetnica priznaje da je veoma teško podnela rastanak od Dragana Nikolića, Marinka Madžgalja, Ružice Sokić, Bore Todorovića, Vlastimira Đuze Stoiljkovića i drugih, te da i dalje ne može da shvati da ih više nema.
- Preteško mi je kad mislim na njih. Strašno je to što je toliko divnih kolega otišlo zauvek. Potresem se kad god čujem da je neko od naših glumaca umro. Umreću od tuge. Zbog ovih poslednjih odlazaka glumaca iz Ateljea 212 sramota me je što sam živa.
- Svi su otišli, a mene ovde ostavili - kaže setno Mira Banjac i dodaje.
- Lepo živim. U starosti pokušavam da se sporazumevam sa mojim godinama. Starost nam je dala mladost i život, treba joj se odužiti. Ne stidim se bora. To je moje lice. Samo glava da me ne izda, sve drugo može - rekla je glumica, piše Informer.
"DRON ŠOU JE BIO PREDIVAN" Vučić se oglasio pred skup i pozvao ljude da dođu: Godinu i po dana smo prošli kroz teška vremena! Srbija mora da bude jedna porodica
(FOTO) Ivi se svaki trag izgubio pre više od mesec dana: Devojčica (16) izašla iz Doma za decu i omladinu, od tada od nje nema ni traga ni glasa - oglasio se Igor Jurić