У ПАРТИЗАНУ БЕСНИ: Било је пет судија, четворица нас осакатила

01.11.2015. 19:38
Dejan Dimitrijević
Дејан Димитријевић / Извор: МН Press

Црно-бели поражени у утакмици 16. кола Суперлиге Србије, од Металца.

Металац је био бољи од Партизана минималним резултатом (више прочитајте ОВДЕ), а једини гол постигнут је са беле тачке. Меч у Горњем Милановцу обележили су и спорни детаљи, тачније спорне одлуке судије Дејана Димитријевића. Због тога, на сајту црно-белих "грмели" су због свега што се дешавало, пре свега због пенала и због првог жутог картона Милоша Остојића.

На тапету није био само Димитријевић већ и његови помоћници.

- Партизан изгубио против Металца 1:0, у утакмици у којој је осакаћен од стране четворице од укупно пет судија!

Овакву бруку од суђења као вечерас у Горњем Милановцу одавно нисмо видели у српској Суперлиги. Главни арбитар Димитријевић, затим оба његова помоћника Петровић и Курчубић, а онда и први додатни судија Брдар, такмичили су се у незнању, а рекли бисмо и исказивању зле намере. Димитријевић је досудио смешан пенал за Металац и још дао жути картон Остојићу (16. минуту), искључио је због другог жутог картона Остојића у 30. минуту (последично наравно због првог, непостојећег картона), није свирао више него очигледан пенал за Партизан у 77. минуту (очигледно подизање руке играча у живом зиду и одношење лопте после слободног ударца Бабовића), а и иначе је све време иритирао својим незнањем, непознавањем фудбалских правила и фудбалске игре…

Помоћници Петровић и Курчубић су више пута оштетили Партизан махањем непостојећих офсајда, гол аута уместо корнера, аута за једну уместо за другу екипу…А што се тиче додатног судије Брдара, он је имао своју активну улогу у досуђивању непостојећег пенала за Металац из ког је дат једини гол на утакмици (Младеновић) - наведено је у извештају на сајту црно-белих.

Замерке на суђење имао је и шеф стручног штаба Љубинко Друловић (више прочитајте ОВДЕ), а ОВДЕ погледајте како су се забављали Партизанови Бугари

ОВДЕ прочитајте какве су навијачке реакције на Твитеру.