КРАЈ ЗА ОРЛОВЕ! Храбра Србија се поразом од Бразила опростила од Русије (ВИДЕО+ФОТО)

27.06.2018. 21:52
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: Реутерс

Селесао искористио шансе.

Репрезентација Србије је поразом 0:2 од Бразила окончала учешће на СП у Русији. Орлови су се храбро супротставили петоструком прваку планете, али су их коштале грешке у одбрани и неискоришћене шансе. Изабраници Младена Крстајића су тако Мондијал окончали са три освојена бода, у првом мечу против Костарике.

ПУКЛА БОМБА ТРИ САТА ПРЕД БРАЗИЛ: Репрезентативац Србије ПОТПИСАО за ВИШЕСТРУКОГ првака Европе (ФОТО)

ИЗБАЦИЛА ГРУДИ И НАПРАВИЛА ХАОС: Срби су лудовали у Москви, а онда их је засенила атрактивна Бразилка! (ФОТО)

НИКАД МОЋНИЈЕ: Погледајте како се ОРИЛО Боже правде у Москви (ВИДЕО)

Орлови имају огромну подршку на стадиону Откритје арена

Video file

СРБИЈА - БРАЗИЛ 0:2

СТРЕЛАЦ: Паулињо у 36. и Тијаго Силва у 68. минуту. СТАДИОН: Откритије арена у Москви. ГЛЕДАЛАЦА: 44.000. СУДИЈА: Алиреза Фагани (Иран). ЖУТИ КАРТОНИ: Митровић, Матић, Љајић (Србија).

СРБИЈА: Стојковић, Рукавина, Миленковић, Вељковић, Коларов, Милинковић-Савић, Матић, Љајић (од 75. Живковић), Костић (од 82. Радоњић), Тадић, Митровић (од 90. Јовић).

БРАЗИЛ: Алисон, Фагнер, Тијаго Силва, Миранда, Марсело (од 10. Филипе Луис), Каземиро, Кутињо (од 80. Ренато Августо), Паулињо (од 66. Фернандињо), Вилијан, Нејмар, Жезус.

УЗ ЗВУКЕ ПЕСМЕ КОЈА ЛЕДИ КРВ У ЖИЛАМА: Легендарни српски фудбалер направио ХАОС са Србима у Москви (ВИДЕО)

ШВАЈЦАРСКА - КОСТАРИКА 2:2

СТРЕЛАЦ: Џемаили у 31. и Дрмић у 88. минуту за Швајцарску, а Вастон у 56. и Зомер. у 90 1. аутогол за Костарику. СТАДИОН: Каљинград арена. ГЛЕДАЛАЦА: 30.000. СУДИЈА: Клеман Турпан (Француска).

ШВАЈЦАРСКА: Зомер, Лихтшајнер, Аканђи, Шар, Родригез, Џака, Џемаили, Бехрами, Шаћири, Гаврановић, Емболо.

КОСТАРИКА: Навас, Гамбоа, А. Коста, Гонзалес, Вастон, Овиједо, Колиндрес, Борхес, Гузман, Руиз, Кембел.

РУСИ И БРАЗИЛЦИ У НЕВЕРИЦИ: Четири секси Српкиње запалиле Црвени трг у Москви! (ФОТО)

РЕЗУЛТАТЕ И ТАБЕЛУ Е ГРУПЕ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

КРАЈ!

90 1. - Костарика изједначава после пенала!

88. минут - ГОЛ - Дрмић доводи Швајцарску у вођство.

82. минут - Радоњић мења Костића

75. минут - мондијалски деби за Андрију Живковића.

71. минут - Стојковић брани ударац Филипеа Луиса са око 20 метара.

68. минут - ГОЛ! Тијаго Силва стрелац, после корнера Нејмара, а делује да је свему претходио прекршај над Александром Митровићем.

66. минут - прва измена на утакмици у Москви, Фернандињо мења Паулиња.

65. минут - нова ШАНСА за Србију, после центаршута Рукавине шутира Митровић главом са петерца, али право у Алисона.

62. и 63. минут - ОГРОМАН ПРИТИСАК СРБИЈЕ - три везана напада Орлова, али је недостајао завршни ударац. На крају је Сергеј Милинквић-Савић шутирао поред стативе.

61. минут - ВЕЛИКА ШАНСА за Србију, али Александар Митровић ударцем главом са пет метара погађа Тијага Силву.

57. минут - притисак Бразила, два везана корнера

56. минут - ГОЛ! Вастон даје гол за Костарику

53. минут - одличан контранапад Орлова, али се на крају спетљао Љајић, па је пропала добра прилика.

48. минут - жути картон за Немању Матића.

ДРУГА ПОЛУВРЕМЕНА

ПОЛУВРЕМЕНА

45 1. минут - Нејмар са више од 20 метара пребацује гол.

35. минут - ГОЛ! Бразил води, стрелац је паулињо, лобовао је истрчалог Стојковића после феноменалне асистенције магичног Кутиња.

34. минут - шанса за Србију, Митровић покушава маказицама, али шаље лопту високо изнад гола.

33. минут - жути картон за Адема Љајића, због старта над Нејмаром.

СВЕДОЦИ СМО ИСТОРИЈЕ: Елиминација Немачке је потврдила ШОКАНТНО проклетство! (ФОТО)

ШОК НАД ШОКОВИМА: Репрезентативац Немачке умало да се ПОТУЧЕ са навијачима (ФОТО)

31. минут - ГОЛ! Швајцарска води против Костарике - Џемаили стрелац - Србију сад само победа над Бразилом води у нокаут фазу.

29. минут - Шанса за Бразил, Жесус ломи Вељковића, али његов ударац блокира Миленковић.

26. минут - Габријел Жесус је на земљи, тражи лекарску помоћ, али се после итервенције доктора вратио у игру.

25. минут - Зицер за Бразил, ударац Нејмара, али Стојковић чудесно брани

24. минут - Нови покушај Колндреса, одбрана Швајцарске блокира његов ударац.

21. минут - корнер за Србију, али голман Алисон боксује лопту.

19. минут - Нова шанса за Костарике, ударац Овиједа искоса са 15 метара брани расположени Зомер.

16. минут - Миранда шутира Митровића пред голом Бразила, али судије не реагују, а ни ВАР арбитри.

14. минут - први покушај Орлова, али је ударац Костића изблокиран, од свега само корнер.

12. минут - Костариканац Гамбоа добија жути картон.

ОБРАЗА НЕМАТЕ, А НИ СРАМОТЕ: СКАНДАЛОЗНА одлука ФИФА, Швајцарци НАГРАЂЕНИ непосредно пред меч са КОСТАРИКОМ (ФОТО)

10. минут - у игру је ушао Филипе Луис уместо повређеног Марсела.

8. минут - повредио се Марсело.

7. минут - ВЕЛИКА шанса за Костарику, ударац Колиндреса главом брани голман Швајцарске Јан Зомер.

4. минут - Фелипе Кутињо излази један на један са Стојковићем, голман Орлова брани, али је вему претходио офсајд.