МОРАО ЈЕ ДА ИЗАЂЕ ИЗ ИГРЕ: Позната тежина повреде Александра Драговића (ФОТО)

14.06.2021. 12:42
Aleksandar Dragović
Александар Драговић / Извор: Профимедиа

Задобио посекотину.

Аустријски фудбалски репрезентативац српског порекла Александар Драговић, који је пре неколико дана постао играч Црвене звезде, није теже повређен на утакмици против Северне Македоније и играће наставку Европског првенства.

ПАНДЕВ ЈЕ КЛАСА, АЛИ... Аустрија је квалитетнија, Арнаутовић ушао и решио меч (ВИДЕО)

ЕУРО - ПРЕГЛЕД ДАНА: Киша ГОЛОВА! Лале избегле преокрет! Дебитанти немоћни пред Арнаутовићем

ЦЕО СВЕТ ЈЕ ОВО ЧЕКАО: Ериксен се огласио из болнице!

Како преносе аустријски медији, Драговић је задобио посекотину, због које је замењен на полувремену.

Њега је у финишу првог полувремена, у ваздушном дуелу, лактом ударио македонски репрезентативац Александар Трајковски.

Данас у 15.00 Шкотска и Чешка играју меч у којем би поражени могао већ после првог кола да крене да се опрашта од ЕП, пошто су у овој групи Енглеска и Хрватска. Шкоти су домаћини, али су Чеси квалитетнији - квота на кеца у Mozzartu је највећа на свету - 2,85, двојка је 2,90, а икс 3,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Шкотска - Чешка.

Аутстријанци су савладали Северну Македонију са 3:1, а следећи ривал им Холандија.