Напустиће Мундијал због смртног случаја
Селектор Француске Дидије Дешам напустиће Мундијал због породичне трагедије.
23.06.2026.
22:36
Коментари (0)
Дешам ће пропустити дерби своје групе против Норвешке у петак како би са породицом био на сахрани мајке која је преминула у ноћи између понедељка и уторка, преносе француски медији.
Екипу ће у његовом одсуству водити помоћник Гај Стефан.
Француска и Норвешка после два кола имају максималних шест бодова у Групи И. Норвежанима ће одговарати и реми за прво место.
Утакмица се игра у петак од 21 час у Бостону.