Napustiće Mundijal zbog smrtnog slučaja
Selektor Francuske Didije Dešam napustiće Mundijal zbog porodične tragedije.
23.06.2026.
22:36
Komentari (0)
Dešam će propustiti derbi svoje grupe protiv Norveške u petak kako bi sa porodicom bio na sahrani majke koja je preminula u noći između ponedeljka i utorka, prenose francuski mediji.
Ekipu će u njegovom odsustvu voditi pomoćnik Gaj Stefan.
Francuska i Norveška posle dva kola imaju maksimalnih šest bodova u Grupi I. Norvežanima će odgovarati i remi za prvo mesto.
Utakmica se igra u petak od 21 čas u Bostonu.