СЕЛЕКТОР ЗЕЛЕНОРТСКИХ ОСТРВА ПОНОСАН: "Играли смо срцем и завршили меч у тешким околностима"
Нови подвиг
Селектор Зеленортских острва Бубиста изнео је утиске после ремија (2:2) са Уругвајем у другом колу Светског првенства.
- Желим да честитам екипи и свим нашим људима на начину на који смо играли, срцем. Завршили смо утакмицу у веома тешким околностима, са много играча који су имали грчеве, али је тим током целог меча био храбар и увек је покушавао да победи. То нас чини веома срећним - рекао је Бубиста.
Карипска екипа има два бода пред последњу рунду и меч са Саудијском Арабијом.
- Верујемо свим нашим фудбалерима. Стално правимо промене у саставу, али тим наставља да игра са жељом за победом и добром организацијом. Морамо да будемо задовољни оним што смо данас остварил - поручио је Бубиста.
Погледајте све најновије вести и Светско првенство на длану - ФИФА World Цуп 2026 - у нашем специјалу