SELEKTOR ZELENORTSKIH OSTRVA PONOSAN: "Igrali smo srcem i završili meč u teškim okolnostima"
Novi podvig
Selektor Zelenortskih ostrva Bubista izneo je utiske posle remija (2:2) sa Urugvajem u drugom kolu Svetskog prvenstva.
- Želim da čestitam ekipi i svim našim ljudima na načinu na koji smo igrali, srcem. Završili smo utakmicu u veoma teškim okolnostima, sa mnogo igrača koji su imali grčeve, ali je tim tokom celog meča bio hrabar i uvek je pokušavao da pobedi. To nas čini veoma srećnim - rekao je Bubista.
Karipska ekipa ima dva boda pred poslednju rundu i meč sa Saudijskom Arabijom.
- Verujemo svim našim fudbalerima. Stalno pravimo promene u sastavu, ali tim nastavlja da igra sa željom za pobedom i dobrom organizacijom. Moramo da budemo zadovoljni onim što smo danas ostvaril - poručio je Bubista.
Pogledajte sve najnovije vesti i Svetsko prvenstvo na dlanu - FIFA World Cup 2026 - u našem specijalu