Тухел каже да су Енглези заслужили да победе: Презадовољан игром, а нема појма шта ће за Панаму
Видно је фрустриран
Енглеска и Гана су одиграле 0:0 у првој утакмици групе Л Мундијала на стадиону у Фоксбороу. Афричка репрезентација приредила је велику сензацију и закомплковала ствари у групи.
Енглеска и Гана сад имају по четири бода након два кола.
Селектор Томас Тухел прокоментарисао је сусрет. Прво се осврнуо на велики промашај Харија Кејна у завршници.
- Иначе је то чист гол за нас. Била је то велика шанса и заслужено бисмо повели. Знали смо да ће бити тешко, Гана је била још више дефанзивна него у првој утакмици. Бранили су се у 4-5-1 формацији. Почели смо да играмо правим интензитетом како су полувремена одмицала, али нисмо успели да погодимо. Добро смо се бранили већину утакмице и морамо бити задовољни, а и играчи који су ушли с клупе су били добри. Планови за Панаму? Немам појма, то је тек за четири дана - рекао је Тухел.
Погледајте све најновије вести и Светско првенство на длану - ФИФА World Цуп 2026 - у нашем специјалу.