Tuhel kaže da su Englezi zaslužili da pobede: Prezadovoljan igrom, a nema pojma šta će za Panamu
Vidno je frustriran
Engleska i Gana su odigrale 0:0 u prvoj utakmici grupe L Mundijala na stadionu u Foksborou. Afrička reprezentacija priredila je veliku senzaciju i zakomplkovala stvari u grupi.
Engleska i Gana sad imaju po četiri boda nakon dva kola.
Selektor Tomas Tuhel prokomentarisao je susret. Prvo se osvrnuo na veliki promašaj Harija Kejna u završnici.
- Inače je to čist gol za nas. Bila je to velika šansa i zasluženo bismo poveli. Znali smo da će biti teško, Gana je bila još više defanzivna nego u prvoj utakmici. Branili su se u 4-5-1 formaciji. Počeli smo da igramo pravim intenzitetom kako su poluvremena odmicala, ali nismo uspeli da pogodimo. Dobro smo se branili većinu utakmice i moramo biti zadovoljni, a i igrači koji su ušli s klupe su bili dobri. Planovi za Panamu? Nemam pojma, to je tek za četiri dana - rekao je Tuhel.
Pogledajte sve najnovije vesti i Svetsko prvenstvo na dlanu - FIFA World Cup 2026 - u našem specijalu.