ТАДИЋ ОБЕЛЕЖИО ЕВРОПСКО ВЕЧЕ: Од мађионичара до трагичара! Изгубио и Динамо, Енглези половични

Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Реутерс

Сви једва чекају реванш у Риму.

Одиграни су први мечеви четвртфинала Лиге Европе.

НЕ ДАЈТЕ ДЕЦИ ДА ОВО ВИДЕ: На утакмици Лиге Европе улетео СКРОЗ НАГ ШПАНАЦ! Утакмица се прекинула (ВИДЕО)

ВЕЛИЧАНСТВЕНО: Дрес Дејана Станковића излицитиран на 105.000 динара! Нова помоћ за малог Гаврила

ИМА НОВИ ПОСАО: Бивши тренер Звезде потписао за ЦРНОГОРСКОГ ПРВОЛИГАША!

Рома је славила 2:1 против Ајакса у Амстердаму. Меч је обележио Душан Тадић, који је прво маестрално асистирао Класену за 1:0 у 39. минуту. Нико није очекивао додавање, али Србин је све преварио. Тај потез погледајте ОВДЕ.

Ипак, у 53. минуту капитен репрезентације Србије је промашио пенал, тачније јако слабо је шутирао и голман Лопез је био успешнији (ОВДЕ). Само четири минута касније Пелегрини је изједначио. Потпуни преокрет донео је Ибањез у 87. минуту.

Dinamo Zagreb - Viljareal
Динамо Загреб - Виљареал / Извор: Реутерс

У осталим мечевима вечери, Динамо Загреб је поражен 1:0 на свом терену од Виљареала, мрежу је погодио Морено с пенала. Резултатом 2:0 Манчестер јунајтед је савладао Гранаду у гостима, а меч је обележио један потпуно наг гледалац који је улетео на терен (ОВДЕ). Стрелци су били Рашфорд и Фернандеш с беле тачке.

Арсенал је водио против прашке Славије од 86. минута голом Пепеа, али је Холес изједначио у четвртом минуту надокнаде.