TADIĆ OBELEŽIO EVROPSKO VEČE: Od mađioničara do tragičara! Izgubio i Dinamo, Englezi polovični

Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Reuters

Svi jedva čekaju revanš u Rimu.

Odigrani su prvi mečevi četvrtfinala Lige Evrope.

NE DAJTE DECI DA OVO VIDE: Na utakmici Lige Evrope uleteo SKROZ NAG ŠPANAC! Utakmica se prekinula (VIDEO)

VELIČANSTVENO: Dres Dejana Stankovića izlicitiran na 105.000 dinara! Nova pomoć za malog Gavrila

IMA NOVI POSAO: Bivši trener Zvezde potpisao za CRNOGORSKOG PRVOLIGAŠA!

Roma je slavila 2:1 protiv Ajaksa u Amsterdamu. Meč je obeležio Dušan Tadić, koji je prvo maestralno asistirao Klasenu za 1:0 u 39. minutu. Niko nije očekivao dodavanje, ali Srbin je sve prevario. Taj potez pogledajte OVDE.

Ipak, u 53. minutu kapiten reprezentacije Srbije je promašio penal, tačnije jako slabo je šutirao i golman Lopez je bio uspešniji (OVDE). Samo četiri minuta kasnije Pelegrini je izjednačio. Potpuni preokret doneo je Ibanjez u 87. minutu.

Dinamo Zagreb - Viljareal
Dinamo Zagreb - Viljareal / Izvor: Reuters

U ostalim mečevima večeri, Dinamo Zagreb je poražen 1:0 na svom terenu od Viljareala, mrežu je pogodio Moreno s penala. Rezultatom 2:0 Mančester junajted je savladao Granadu u gostima, a meč je obeležio jedan potpuno nag gledalac koji je uleteo na teren (OVDE). Strelci su bili Rašford i Fernandeš s bele tačke.

Arsenal je vodio protiv praške Slavije od 86. minuta golom Pepea, ali je Holes izjednačio u četvrtom minutu nadoknade.