МИТАР ПРЕКИНУО МУЧЕЊЕ АЛ ХИЛАЛА: Србин наставља доминацију у Арабији, већ је стигао до ДЕСЕТОГ гола у првенству (ВИДЕО)

10.11.2023. 18:07
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Човек одлуке.

Српски нападач Александар Митровић био је стрелац у победи његовог Ал Хилал над Ал Тавоном (2:0).

ОБЈАВЉЕН ЈЕ СПИСАК: Ево који ће играчи стати наспрам Пиксијевих пуленаDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

ОБЈАВЉЕН ЈЕ СПИСАК: Ево који ће играчи стати наспрам Пиксијевих пулена

СЕЛЕКТОР ИЗАБРАО: Стојковић саопштио списак за новембарске мечевеDragan Stojković

СЕЛЕКТОР ИЗАБРАО: Стојковић саопштио списак за новембарске мечеве

НА ИЗЛАЗНИМ ЈЕ ВРАТИМА: Јуве спремио замену за Влаховића (ФОТО)DuÅ¡an Vlahović i Masimilijano Alegri

НА ИЗЛАЗНИМ ЈЕ ВРАТИМА: Јуве спремио замену за Влаховића (ФОТО)

Мучио се фаворизовани домаћин у мечу 13. кола саудијске прве лиге. Тренутак одлуке десио се у 82. минуту. Малком је одлично извео слободан ударац искоса са леве стране, Митровић је умакао чуварима и главом преварио Mailsona.

Ово је био Митровићев десети гол у шампионату.

У деветом минуту надокнаде, Кано је поготком из слободног ударца поставио коначан резултат.

Снажни нападач је и у 38. минуту затресао мрежу гостију, али је тада његов погодак поништен због прекршаја.

Ал Хилал је први на табели са 35 бодова што је седам више од првог пратиоца, Ал Насра, али тим Жоржа Жесуса има меч више.