26°C
29.04.2024.
117.1205
109.1422

MITAR PREKINUO MUČENJE AL HILALA: Srbin nastavlja dominaciju u Arabiji, već je stigao do DESETOG gola u prvenstvu (VIDEO)

10.11.2023. 18:07
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Profimedia

Čovek odluke.

Srpski napadač Aleksandar Mitrović bio je strelac u pobedi njegovog Al Hilal nad Al Tavonom (2:0).

OBJAVLJEN JE SPISAK: Evo koji će igrači stati naspram Piksijevih pulenaDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

OBJAVLJEN JE SPISAK: Evo koji će igrači stati naspram Piksijevih pulena

SELEKTOR IZABRAO: Stojković saopštio spisak za novembarske mečeveDragan Stojković

SELEKTOR IZABRAO: Stojković saopštio spisak za novembarske mečeve

NA IZLAZNIM JE VRATIMA: Juve spremio zamenu za Vlahovića (FOTO)Dušan Vlahović i Masimilijano Alegri

NA IZLAZNIM JE VRATIMA: Juve spremio zamenu za Vlahovića (FOTO)

Mučio se favorizovani domaćin u meču 13. kola saudijske prve lige. Trenutak odluke desio se u 82. minutu. Malkom je odlično izveo slobodan udarac iskosa sa leve strane, Mitrović je umakao čuvarima i glavom prevario Mailsona.

Ovo je bio Mitrovićev deseti gol u šampionatu.

U devetom minutu nadoknade, Kano je pogotkom iz slobodnog udarca postavio konačan rezultat.

Snažni napadač je i u 38. minutu zatresao mrežu gostiju, ali je tada njegov pogodak poništen zbog prekršaja.

Al Hilal je prvi na tabeli sa 35 bodova što je sedam više od prvog pratioca, Al Nasra, ali tim Žorža Žesusa ima meč više.