ЈЕСТЕ ВИДЕЛИ ОВО? Енглез испровоцирао Митровића, а Србин му вратио голом у 90. минуту! ИЗ ИНАТА (ВИДЕО)

20.08.2022. 22:28
Mitro
Митро / Извор: Фото: Youtube printscreen/Arena Спорт ТВ

Један је Митар.

Српски уништитељ острвских одбрана Александар Митровић постигао је нови гол у Премијер лиги и поново је био херој Фулама.

ОН ДА ПРЕЂЕ У ПАРТИЗАН? Тренер јасан: "То је против моје воље" (ВИДЕО)

ДОБРО ПОЗНАЈЕ ДИЈАБАТЕА: Партизан добио преко потребно појачање (ВИДЕО)

БРАТСКИ РЕЗУЛТАТ: Вања и Сергеј одиграли један против другог, меч завршен без погодака

Митровић је у победи над Брентфордом (3:2) имао велики број шанси, није их искористио, али када је било најпотребније, винуо се у ваздух и после феноменалног скока и ударца главом постигао гол.

Фулам је био на ивици да изгуби бодове, иако је водио са 2:0. Најпре је Норгард у 44. минуту смањио предност, да би Тони у 71. минуту дао гол за 2:2. Тада је нападач Брентфорда имао и неочекивану реакцију, пошто је гол прославио на идентичан начин како то ради Митровић, када врти шаку око главе.

Да ли је то за Митровића деловало као провокација и додатни мотив, па је уследио сјајан гол за победу? Изгледа да јесте.

Овај начин прославе поготка је иначе "патентирао" легендарни италијански шпиц Лука Тони, а данас је Александар главни проповедник тог стила радовања. Не може то Ајван Тони тек тако користити, без обзира што му се презиме исто чита као и "творцу"...

Спонзор вести Премијер лиге – спортска кладионица Меридиан

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како је Немања Гудељ изашао на бину и засвирао са музичарима