18°C
08.05.2024.
117.1207
109.0205

JESTE VIDELI OVO? Englez isprovocirao Mitrovića, a Srbin mu vratio golom u 90. minutu! IZ INATA (VIDEO)

20.08.2022. 22:28
Mitro
Mitro / Izvor: Foto: Youtube printscreen/Arena Sport TV

Jedan je Mitar.

Srpski uništitelj ostrvskih odbrana Aleksandar Mitrović postigao je novi gol u Premijer ligi i ponovo je bio heroj Fulama.

ON DA PREĐE U PARTIZAN? Trener jasan: "To je protiv moje volje" (VIDEO)

DOBRO POZNAJE DIJABATEA: Partizan dobio preko potrebno pojačanje (VIDEO)

BRATSKI REZULTAT: Vanja i Sergej odigrali jedan protiv drugog, meč završen bez pogodaka

Mitrović je u pobedi nad Brentfordom (3:2) imao veliki broj šansi, nije ih iskoristio, ali kada je bilo najpotrebnije, vinuo se u vazduh i posle fenomenalnog skoka i udarca glavom postigao gol.

Fulam je bio na ivici da izgubi bodove, iako je vodio sa 2:0. Najpre je Norgard u 44. minutu smanjio prednost, da bi Toni u 71. minutu dao gol za 2:2. Tada je napadač Brentforda imao i neočekivanu reakciju, pošto je gol proslavio na identičan način kako to radi Mitrović, kada vrti šaku oko glave.

Da li je to za Mitrovića delovalo kao provokacija i dodatni motiv, pa je usledio sjajan gol za pobedu? Izgleda da jeste.

Ovaj način proslave pogotka je inače "patentirao" legendarni italijanski špic Luka Toni, a danas je Aleksandar glavni propovednik tog stila radovanja. Ne može to Ajvan Toni tek tako koristiti, bez obzira što mu se prezime isto čita kao i "tvorcu"...

Sponzor vesti Premijer lige – sportska kladionica Meridian

BONUS VIDEO: Pogledajte kako je Nemanja Gudelj izašao na binu i zasvirao sa muzičarima