МИТРОВИЋ ПСОВАО СУДИЈУ, ПА ПОКАЗАО КЛАСУ: Бриљантно донео предност Србији, а онда ШОК! Ниодакле гол (ВИДЕО)

05.06.2022. 21:19
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Фото: streamja printscreen

Заслужили смо бољи резултат после пола сата игре.

Фудбалери Србије дочекују Словенију у другом мечу Б Лиге нација и воде од 24. минута.

(САСТАВИ) ШТА РЕЋИ?! Пиксијеву поставу против Словеније НИКО НА СВЕТУ није очекивао

ПОСЛЕ 64 ГОДИНЕ: Велс на Мундијалу, Украјинци у сузама (ВИДЕО)

СВЕ ЈЕ ЗАВРШЕНО: Ово је нови клуб Немање Матића!

Стрелац је ко други него Александар Митровић. Свега минут након што је добио жути картон због оправданог приговора и понеке псовке (нажалост, пропушта наредни меч), популарни Митрогол је показао оно што најбоље зна.

Корнер је извео Иван Илић, одлично главом шутирао Милинковић-Савић, али на одбитак након маестралне Облакове одбране налетео је Митровић и донео 1:0 нашој репрезентацији.

Нажалост, свега шест минута касније Петар Стојановић је шокирао нашу одбрану, лобовао Рајковића и донео изједначење Словенцима иако је Србија била значајно убедљивији и конкретнији противник.