22°C
25.05.2024.
117.1154
108.3399

MITROVIĆ PSOVAO SUDIJU, PA POKAZAO KLASU: Briljantno doneo prednost Srbiji, a onda ŠOK! Niodakle gol (VIDEO)

05.06.2022. 21:19
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Foto: streamja printscreen

Zaslužili smo bolji rezultat posle pola sata igre.

Fudbaleri Srbije dočekuju Sloveniju u drugom meču B Lige nacija i vode od 24. minuta.

(SASTAVI) ŠTA REĆI?! Piksijevu postavu protiv Slovenije NIKO NA SVETU nije očekivao

POSLE 64 GODINE: Vels na Mundijalu, Ukrajinci u suzama (VIDEO)

SVE JE ZAVRŠENO: Ovo je novi klub Nemanje Matića!

Strelac je ko drugi nego Aleksandar Mitrović. Svega minut nakon što je dobio žuti karton zbog opravdanog prigovora i poneke psovke (nažalost, propušta naredni meč), popularni Mitrogol je pokazao ono što najbolje zna.

Korner je izveo Ivan Ilić, odlično glavom šutirao Milinković-Savić, ali na odbitak nakon maestralne Oblakove odbrane naleteo je Mitrović i doneo 1:0 našoj reprezentaciji.

Nažalost, svega šest minuta kasnije Petar Stojanović je šokirao našu odbranu, lobovao Rajkovića i doneo izjednačenje Slovencima iako je Srbija bila značajno ubedljiviji i konkretniji protivnik.