АЛИСОН ПОНОВО ПОРАЗИО ЛИВЕРПУЛ: Лисице након ПРЕОКРЕТА савладале Редсе!

13.02.2021. 17:26
Alison Beker
Алисон Бекер / Извор: МН Press

Нови кикс Бразилца.

Ливерпул, Јиргена Клопа, наставио је негативан низ, доживели су трећи узастопни пораз у Премијер лиги. Овога пута бољи од Редса био је Лестер, резултатом 3:1. Оно што посебно боли је чињеница да су изабраници Јиргена Клоба водили до 78. минута, као и нови кикс голмана Алисона.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Ливерпул 2,23, ПСЖ 1,30, Манчестер Сити 1,43!

У ВОЈВОДИНУ СТИЖЕ БОГАТА ПОНУДА: Бивши ШАМПИОН ЕВРОПЕ заинтересован!

КЛОП У ОЧАЈУ: Нова повреда у Ливерпулу!

Голман Алисон и колеге из одбране Црвених имали су праву ноћну мору у другом полувремену, нарочито наконшто је Мохамед Салах довео екипу Јиргена Клопа у вођство у 67. минуту.

Дванесет минута касније Џејмс Мадисон је поравнао резултат из слободног ударца, а онда је Клопов тим доживео бродолом.

Само три минута касније Алисон и дебитант на месту штопера, Озан Кабак, имали су велики неспоразум, што је омогућило Џејмију Вардију да, потпуно неометан, затресе небрањену мрежу.

Како игра Манчестер Сити делује да му ни три Тотенхема не би могла ништа! Грађани су вечерас (18.30) апсолутни фаворити против Мурињовог тима - квота на кеца је 1,38, а kombinazzija 1&3 је 1,90. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Сити - Тотенхем.

Коначних 3:1 поставио је Харви Барнс у 85. минуту-

Ливерпул није изгубио три премијерлигашка меча у низу од новембра 2014, када га је предводио управо садашњи стратег "лисица", Брендан Роџерс.

Услед овог тријумфа, Лестер сити је избио на друго место табеле, са 46 бодова, али и два меча више од лидера, Манчестер ситија, док је трећи Манчестер јунајтед са 45 бодова, а Ливерпул четврти, са 40.