СРПСКИ ШТОПЕР СРУШИО ВАЛЕНСИЈУ: "Слепи мишеви" све ближи и ближи другој лиги (ВИДЕО)

09.04.2023. 21:18
gol
гол / Извор: Фото: streamja printscreen

Шта остаде од онаквог клуба...

Фудбалери Алмерије савладали су Валенсију резултатом 2:1 (0:0) у утакмици 28. кола шпанске ЛаЛиге.

АЈАКС ДЕМОЛИРАО ФОРТУНУ: Тадић уписао асистенцију!

ТОБЏИЈЕ СЛАВЕ РАМСДЕЈЛА: Арсенал водио 2:0 на Енфилду, па спасавао живу главу (ВИДЕО)

БАХАР ПРЕЛОМИО: Ништа од Звезде! „Не идем из Макабија”

Сви голови виђени су у другом полувремену, а серију је отворио Гонзало Мелеро у 49. минуту ефектно погодивши даљи угао искоса са десне стране.

Потом је печат на победу црвено-белих ставио српски репрезентативац Срђан Бабић, голом у 58. минуту.

Иако је три минута касније Кастиљехо дао гол за Валенсију и 2:1, нису "слепи мишеви" успели да дођу макар до бода.

Остали су у зони испадања са 27 освојених бодова, док је Алмерија побегла из исте и сада има 30 бодова на 16. позицији на табели.