АНДРИЈА, МАЈСТОРЕ! Живковић као МИтровић против Ирске - ПАОК на крилима Србина стигао до финала (ВИДЕО)

29.04.2021. 20:27

Прелепо.

Фудбалери ПАОК-а пласирали су се у финале Купа Грчке савладавши АЕК резултатом 2:1 на својој Тумби. Солунски црно-бели су после тријумфа од 1:0 у Атини били бољи и на свом терену, а за трофеј ће се борити против Олимпијакоса.

НИЈЕ БИЛО ЛАКО: Пролетер се вратио на стару причу

"НА ГРОБЉУ..." Транспарент "делија" изазвао бројне реакције! Камера више пута ухватила текст (ФОТО)

ПИКСИ СЕ РЕВАКЦИНИСАО: Примио другу дозу, појавила се и фотографија (ФОТО)

ПАОК је до предности могао да стигне у 61. минуту, али искусни Вијериња је промашио пенал. Казне је стигла у 70. минуту када је Константинос Галанопулос савладао Александроса Пашалакиса.

Све је мирисало на продужетке, међутим, црно-бели су се пробудили у последњих 10 минута и тако стигли до великог финала.

Прво је Михаел Крменчик, у 84. минуту донео изједначење, а онда је на сцену ступио Андрија Живковић.

Феноменални српски репрезентативац је у шестом минуту судијске надокнаде, маестралним ударцем са више од тридесет метара, у стилу Александра Митровића против Ирске, лобовао Панајотиса Цинтотаса и тако ставио тачку на "и".