15°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

ANDRIJA, MAJSTORE! Živković kao MItrović protiv Irske - PAOK na krilima Srbina stigao do finala (VIDEO)

29.04.2021. 20:27
Prelepo.

Fudbaleri PAOK-a plasirali su se u finale Kupa Grčke savladavši AEK rezultatom 2:1 na svojoj Tumbi. Solunski crno-beli su posle trijumfa od 1:0 u Atini bili bolji i na svom terenu, a za trofej će se boriti protiv Olimpijakosa.

NIJE BILO LAKO: Proleter se vratio na staru priču

"NA GROBLJU..." Transparent "delija" izazvao brojne reakcije! Kamera više puta uhvatila tekst (FOTO)

PIKSI SE REVAKCINISAO: Primio drugu dozu, pojavila se i fotografija (FOTO)

PAOK je do prednosti mogao da stigne u 61. minutu, ali iskusni Vijerinja je promašio penal. Kazne je stigla u 70. minutu kada je Konstantinos Galanopulos savladao Aleksandrosa Pašalakisa.

Sve je mirisalo na produžetke, međutim, crno-beli su se probudili u poslednjih 10 minuta i tako stigli do velikog finala.

Prvo je Mihael Krmenčik, u 84. minutu doneo izjednačenje, a onda je na scenu stupio Andrija Živković.

Fenomenalni srpski reprezentativac je u šestom minutu sudijske nadoknade, maestralnim udarcem sa više od trideset metara, u stilu Aleksandra Mitrovića protiv Irske, lobovao Panajotisa Cintotasa i tako stavio tačku na "i".