ИЗГЛЕДА ДА ХАРИ КЕЈН НИКАДА НЕЋЕ УЗЕТИ ТРОФЕЈ: Бајерн у недељу може да оде на МИНУС 10

01.03.2024. 22:49
FK Bajern
ФК Бајерн / Извор: Профимедиа

Баварци су далеко од титуле.

Невероватна победа у прошлом колу над Лајпцигом, није значила ништа за Бајерн јер су Баварци у 24. колу освојили само бод на гостовању у Фрајбургу - 2:2.

Канте показао класу, али онда му је СМС показао ко је главниSergej Milinković Savić

Канте показао класу, али онда му је СМС показао ко је главни

ДОГОРЕЛО ДО НОКАТА: Давиде Балардини нови тренера СасуолаFK Sasuolo

ДОГОРЕЛО ДО НОКАТА: Давиде Балардини нови тренера Сасуола

Требало му је осам минута: Павков прорадио у Чукаричком и ДОНЕО ТРИ БОДА пред сам крај мечаMilan Pavkov

Баварци губили, па водили 2:1, али за два бода их је закинуо Лукас Хелер из волеја у 87. минуту.

Бајер тако има шансу да у недељу, ако савлада Келн у гостима, оде на двоцифрену разлику - имао би плус 10 у случају да победи.

Тим Томаса Тухела је губио на "Европа-парк" стадиону од 12. минута када је са 25 метара Мануела Нојера матирао Кристијан Гинтер. Ипак, рано су стигли до изједначења - мајсторски је погодио Матис Тел у 35.

Бајерн је имао довољно времена да дође до тријумфа, изгледало је и да ће то успети када је Џамал Мусијала у 75. донео преокрет, али ове сезоне великан није у стању да сачува предност.

Тако је на јефтин начин изгубио два бода. Играо се 87. минут када је Фрајбург извео наизглед безопасан аут, а Лукас Хелер дочекао лопту и фантастичним волејом затресао мрежу за коначних 2:2.

Изгледа као да Хари Кејн никада неће освојити трофеј. Ове сезоне врло тешко, макар у Бундеслиги, можда је Лига шампиона место за вађење. Тешко, али вероватније него домачи трофеј.