01.03.2024. 21:43
Sergej Milinković Savić
Sergej Milinković Savić / Izvor: Profimedia

Trijumf Al Hilala.

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić bio je dvostruki asistent u pobedi Al Hilala nad Al Itihadom rezultatom 3:1 u meču 22. kola lige Saudijske Arabije.

Trebalo mu je osam minuta: Pavkov proradio u Čukaričkom i DONEO TRI BODA pred sam kraj mečaMilan Pavkov

DURENT SE BAŠ MANGUPIRA, PALO PONIŽAVANJE: Šta će na sve ovo reći reprezentativci Srbije?Kevin Durent, košarkaška reprezentacija Srbije

DURENT SE BAŠ MANGUPIRA, PALO PONIŽAVANJE: Šta će na sve ovo reći reprezentativci Srbije?

SRBI ZA SRBE: Potpisan dres Kristijana Ronalda na aukciju za porodicu Čuturilov koja živi u PEĆINIKsenija Perić i Kristijano Ronaldo

Gosti su poveli u 12. minutu golom Ngoloa Kantea, ali je usledio preokret i pobeda Al Hilala. Saleh Al Šehri je izjednačio na 1:1 u 39. minutu, a u drugom poluvremenu je na scenu stupio Millinković-Savić. Reprezentativac Srbije bio je asistent Malkomu u 59. i Saud Abdulhamidu u 67. minutu.

Najbolji strelac Al Hilala Aleksandar Mitrović nije igrao zbog suspenzije koju je zaradio zbog akumuliranja žutih kartona.

Al Hilal posle 22 odigrana kola suvereno drži prvo mesto sa 62 boda, devet više od drugoplasiranog Al Nasra.