БАРСА ЈЕ ЗАСЛУЖЕНО СЛАВИЛА: Католонци победили у "ЕЛ КЛАСИКУ"

24.07.2022. 07:54
FK Barselona
ФК Барселона / Извор: Реутерс

Одиграно у Америци.

Фудбалери Барселоне су славили са 1:0 против Реала у у оквиру припрема, у Лас Вегасу, на Алиџент стадиону где своје мечеве игра НФЛ екипа Лас Вегас Рејдерса.

ХАЛАНДОВ ДЕБИ ИЗ СНОВА: Постигао једини гол на првом мечу за Сити

Игра у Манчестер јунајтеду, а не уме да пимпује? Мада... можда то и није тако чудно (ВИДЕО)

НЕЈМАР И ПСЖ!? Бразилац открио где жели да настави каријеру

Бразилац Рафињо је пројектилом у 27. минут решио Ел Класико и наговестио да би могао да представља капитално појачање за овај тим Ћавија Ернандеза.

Том голу је кумовала катастрофална грешка у предаји лопте Едера Милитаа, који је уместо да отклони опасност далеко од свог гола, пребацио лопту на супротну страну право пред ноге Бразилцу. Овај ни часа није оклевао, уследио је ударац из другог контакта са лоптом, са двадесетак метара удаљености право у рашље.

Роберт Левандовски је већ на ватреном крштењу, где је добио шансу у првих 45 минута, показао какво ће бити појачање. На самом старту утакмице један одличан шут зауставио му је Куртоа, а нешто касније у последњем тренутку је био изблокиран.

Код Реала се видело да игра без Карима Бенземе не изгледа превише убојито, поготово ако се узме у обзир да је Еден Азар био у нападу.

Најновије вести из света фудбала прочитајте ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера