HALANDOV DEBI IZ SNOVA: Postigao jedini gol na prvom meču za Siti

24.07.2022. 07:26
Erling Haland
Erling Haland / Izvor: Reuters

Biće on veliko pojačanje za Građane.

Norveški fudbaler Erling Haland je imao impresivan debi u dresu Mančester Sitija. Bilo mu je potrebno samo 12 minuta da postigne gol za svoj novi tim u pobedi nad Bajernom od 1:0. Meč je inače odigran u Americi u Grin Beju.

Igra u Mančester junajtedu, a ne ume da pimpuje? Mada... možda to i nije tako čudno (VIDEO)

NEJMAR I PSŽ!? Brazilac otkrio gde želi da nastavi karijeru

ŠTA KAŽE STOLICA? Ne krivi Rikarda, ali zna šta je falilo

Taj pogodak ujedno je bio i odlučujući na ovom meču, što je predstavljalo samo splet slučajnih okolnosti. Šampion Engleske je napadao tokom najvećeg toka utakmice, propustio značajan broj prilika i meč okončao sa 22 udarca ka protivničkom golu, dok su Bavarci uputili samo tri.

Haland je na terenu proveo 40 minuta (toliko su trajala poluvremena), posle čega ga je zamenio Hulijan Alvarez. U drugom delu je napravljen veliki broj izmena sa obe strane, što je generalno pokvarilo samu igru i uticalo na njen kvalitet.

Najnovije vesti iz sveta fudbala pročitajte OVDE.

BONUS VIDEO: Pogledajte kako Sejduba Suma dribla Harija Megvajera