БАВАРЦИ И ДАЉЕ НЕ МОГУ ДА СЕ ПОМИРЕ СА ЕЛИМИНАЦИЈОМ: Из Минхена грме због судије
Фудбалери Бајерна поражени су од Пари Сен Жермена у оквиру полуфинала Лиге шампиона, а у Минхену и даље не могу да се помире са судијским одлукама реванш меча.
У првом мечу полуфинала Бајерн је поражен резултатом 5:4, а у Минхену је било 1:1, па је ПСЖ изборио пласман у финале најјачег такмичења у Европи.
Португалски арбитар Жоао Пињеиро одлучио је да не покаже на белу тачку након играња руком Жоаа Невеша, а утисак је да су још неке судијске одлуке ишле на штету Бајерна.
Разочарани су Немци, сматрају да су покрадени финала, а извршни директор Бавараца Јан Кристијан Дресен истакао је да судија није дорастао задатку.
- У најмању руку је зачуђујуће да је судији са само 15 утакмица у Лиги шампиона дозвољено да суди овакав меч, а то можда објашњава и неке одлуке које је доносио - рекао је Дресен.
Тешко ће се Баварци помирити са елиминацијом из Лиге шампиона, а финале ће играти фудбалери Арсенала и Пари Сен Жермена 30. маја у Будимпешти.