БЕЗ ВЛАХОВИЋА НИШТА: Јувентус стигао до тријумфа!

31.08.2022. 23:21
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Поново из слободњака...

Вечерас су одигране утакмице у склопу четвртог кола италијанске Серија А. Фудбалери Јувентуса савладали су Специју резултатом 2:0, а меч је обележио и српски репрезентативац Душан Влаховић.

ДА ЛИ ЈЕ ЗВЕЗДА ОШТЕЋЕНА? Да ли је ово пенал? Процените сами

НЕЋЕ ОН НИГДЕ: Кристијано Роналдо ОСТАЈЕ у Манчестеру! (ФОТО)

ЗАСЛУЖИЛИ СМО ПОБЕДУ: Петрић након дербија ОДБРУСИО играчима Звезде!

Поново је стрелац био Влаховић и то другу утакмицу у низу директно из слободног ударца.

Играо се девети минут сусрета када је српски нападач наместио лопту у сличну позицију као против Роме и и закуцао је у мрежу гостију. То је био трећи гол "Старе даме" у последње три утакмице, два од три су била дело Влаховића из прекида.

Умало да само то и буду голови тима из Торина, али се на крају утакмице уписао и Аркадијуш Милик након што је у 85. минуту заменио Влаховића.

Тешко да ће Јувентус са таквом игром моћи до озбиљнијег резултата у домаћем шампионату. Не можемо рећи да тим Макса Алегрија није била боља, имала је више покушаја, али су само два ишла између статива.

Још једна од главобоља за Макса Алегрија је повреада Војчеха Шћешног који је током првог полувремена морао да изађе, а заменио га је Матија Перин.

У другом сусрету вечери Наполи је кикснуо и ремизирао са Лечеом резултатом 1:1.

Читава утакмица на југу Италије се свела у шест минута. Најпре је у 25. минуту Лоренцо Коломбо промашио из пенала за госте, а казна је стигла само два минута касније када је мрежу Лечеа затресао Ељиф Елмас.

Кратког је даха била прослава македонског репрезентативца, након што се Коломбо шест минута након грешке исправио и постигао гол којим је поставио коначан резултат.

Судећи по томе какав је гол постигао, итекако се искупио.