БОРЈАНУ НИСУ МОГЛИ НИШТА: Звездин ривал ПРЕКИНУО најцрњу серију у историји!

07.12.2020. 22:47
Milan Borjan
Милан Борјан / Извор: МН Press

Коначно.

Напокон је завршена црна серија Хофенхајма. Пре нешто мање од седам дана, голман Црвене звезде Милан Борјан доводио је играче овог клуба до лудила и сјајним одбранама допринео да српски шампион ремијем избори европско пролеће.

Била је то осма утакмица немачког тима без победе, али је најлошија серија од уласка у Бундеслигу прекинута ове вечери, пошто је на "Рајн Некар арени" савладан Аугзбург резултатом 3:1.

Позови Mozzart асистента – уплати аванс са кућног прага!

ОСВЕТА ЈЕ СПРЕМНА: Желе да врате ДУГ Хрватима, али и ЊИМА!

УЧЕСНИЦИ МУНДИЈАЛА У КАТАРУ ДЕЛЕ 700 МИЛИОНА ДОЛАРА: Ево колико се добија само за пласман

САНТОШ КАО ДА ЈЕ ВЕЋ ПРОШАО ГРУПУ: Португалија иде на Мундијал да буде првак света

Може се рећи да су гости "одлично прошли", будући да су играчи Хофенхама могли да постигну најмање још толико голова.

Мрежу Аугзбурга начео је двоструки стрелац Флоријан Грилиш, већ у 17. минуту крунисао је сјајну акцију Хофенхајма и после центаршута Баумгартнера, на другој стативи умакао чувару варком тела и главом погодио за 1:0.

Изједначење гостима донео је Калиђури у 31. минуту, да би одмах, на старту другог дела, домаћин дуплирао предност. Поново се Грилиш одлично снашао и у 46. минуту, уз помоћ стативе, пронашао лопти пут до мреже.

Само четири минута после вођства (50.), решене су све дилеме, пошто је Бебеу постигао трећи гол и прекинуо дуг пост Хофенхајма.

Подсетимо, последњи пут ривал Звезде је тријумфовао још 27. септембра, када је нанео дебакл шампиону Бајерну из Минхена и славио са 4:1.

Погледајте како изгледа портпаролка ФК Војводина Сања Беба Кружевић.