BORJANU NISU MOGLI NIŠTA: Zvezdin rival PREKINUO najcrnju seriju u istoriji!

07.12.2020. 22:47
Milan Borjan
Milan Borjan / Izvor: MN Press
Konačno.

Napokon je završena crna serija Hofenhajma. Pre nešto manje od sedam dana, golman Crvene zvezde Milan Borjan dovodio je igrače ovog kluba do ludila i sjajnim odbranama doprineo da srpski šampion remijem izbori evropsko proleće.

Bila je to osma utakmica nemačkog tima bez pobede, ali je najlošija serija od ulaska u Bundesligu prekinuta ove večeri, pošto je na "Rajn Nekar areni" savladan Augzburg rezultatom 3:1.

Pozovi Mozzart asistenta – uplati avans sa kućnog praga!

OSVETA JE SPREMNA: Žele da vrate DUG Hrvatima, ali i NJIMA!

UČESNICI MUNDIJALA U KATARU DELE 700 MILIONA DOLARA: Evo koliko se dobija samo za plasman

SANTOŠ KAO DA JE VEĆ PROŠAO GRUPU: Portugalija ide na Mundijal da bude prvak sveta

Može se reći da su gosti "odlično prošli", budući da su igrači Hofenhama mogli da postignu najmanje još toliko golova.

Mrežu Augzburga načeo je dvostruki strelac Florijan Griliš, već u 17. minutu krunisao je sjajnu akciju Hofenhajma i posle centaršuta Baumgartnera, na drugoj stativi umakao čuvaru varkom tela i glavom pogodio za 1:0.

Izjednačenje gostima doneo je Kaliđuri u 31. minutu, da bi odmah, na startu drugog dela, domaćin duplirao prednost. Ponovo se Griliš odlično snašao i u 46. minutu, uz pomoć stative, pronašao lopti put do mreže.

Samo četiri minuta posle vođstva (50.), rešene su sve dileme, pošto je Bebeu postigao treći gol i prekinuo dug post Hofenhajma.

Podsetimo, poslednji put rival Zvezde je trijumfovao još 27. septembra, kada je naneo debakl šampionu Bajernu iz Minhena i slavio sa 4:1.

Pogledajte kako izgleda portparolka FK Vojvodina Sanja Beba Kružević.