БУНДЕСЛИГА: Чак осам голова у дербију који је припао Бајерну (ВИДЕО)

11.03.2023. 17:45
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Реутерс

Гости само испровоцирали домаћина раним голом.

Фудбалери Бајерн Минхена савладали су у баварском дербију, у правој голеади на свом терену екипу Аугсбурга резултатом 5:3 у мечу 24. кола Бундеслиге.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Крах Ливерпула, Салах трагичар

ВАН ЛА ПАРА ИСПРОЗИВАО ЗВЕЗДУ: Дошао сам јер нисам имао где да играм фудбал

ПОСЛЕ МАНЧЕСТЕРОВОГ ДЕБАКЛА: ФИФА уводи правило о "милости"?

Гости су јако брзо стигли до предности, Бериша је био стрелац у 3. минуту утакмице, али су тиме очигледно само "испоровицирали" Бајерн који је постигао 4 гола до краја полувремена.

Жоао Кансело је успео да постигне свој нови гол у дресу Бајерна у 15. минуту после асистенције Санеа, да би Павар четири минута касније постигао гол за 2:1.

Исти играч постиже и други гол на мечу у 35. минуту, а Сане погађа у 45. за огромних 4:1.

Успели су гости гости успели поново преко Берише да смање на 4:2, али је Дејвис на другој страни погодио за "петарду Бајерна". Кардона је за Аугсбург у судијској надокнади постигао гол за коначних 5:3 за Бајерн.

Лајпциг је такође рутински одиграо против Борусије из Менхенгладбаха, било је убедљивих 3:0. У преостала два меча видели смо ремије. Ајнтрахт је дочекао Штутгарт, било је 1:1. У дуелу Херте и Мајнца такође није било победника, а сусрет је завршен идентичним резултатом (1:1).