БУНДЕСЛИГА: Павловић наставља да тресе мреже

03.02.2024. 18:27
Aleksandar Pavlović
Александар Павловић / Извор: Реутерс

Мечеви 20. кола.

Бајерн из Минхенаје резултатом 3:1 славио против гостију из Мехенгладбаха, а после Аугзбурга Србин Александар Павловић је постигао гол и против Борусије.

ХОЋЕ ЛИ БИВШИ КАПИТЕН ПАРТИЗАНА НАПУСТИТИ РУСИЈУ: Црно-бели дали понуду за Сашу ЗдјелараSaÅ¡a Zdjelar

МИЛАН ОБЈАВИО СПИСАК ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ: Пиоли одлучио да "ПРЕЦРТА" СрбинаStefano Pioli

МИЛАН ОБЈАВИО СПИСАК ЗА ЛИГУ ЕВРОПЕ: Пиоли одлучио да "ПРЕЦРТА" Србина

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: ВАР у последњим секундима одлучио исход меча у ЛиверпулуEverton - Totenhem

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: ВАР у последњим секундима одлучио исход меча у Ливерпулу

Повели су гости у 10. минуту преко Николаса Елведија, а Павловић се ђајно убацио у 45. минуту и затресао мрежу противника.

Преокрет је у другом полувремену комплетирао Хари Кејн, када је у 70. минуту постигао свој већ 24. погодак после само 20 кола. Коначан резултат је поставио Матијас Де Лихт на четири минута пре краја регуларног дела игре.

У другом сусрету Бајер је наставио свој низ непобедивости у свим такмичењима, а који је у домаћем шампионату стигао до 16 победа и четири ремија.

Најзаслужнији за радовање у Дармштату (0:2) био је Нејтан Тела који је са два гола решио питање победника и оставио тим из Леверкузена на првом месту, са два више бода у односу на Бајерн.