PREMIJER LIGA: VAR u poslednjim sekundima odlučio ishod meča u Liverpulu

03.02.2024. 16:11
Everton - Totenhem
Everton - Totenhem / Izvor: Reuters

Meč 23. kola.

Fudbaleri Evertona i Totenhema remizirali su rezultatom 2:2 (1:2) u prvoj utakmici 23. kola engleske Premijer lige.

MRTAV OZBILJAN RAKITIĆ: Izabrao sam Al Šabab nakon što sam čitao o klupskoj istorijiIvan Rakitić

DONEO JE JUNAJTEDU TRI BODA: Klub će mu se odužiti novim i boljim ugovoromFK Mančester junajted

DONEO JE JUNAJTEDU TRI BODA: Klub će mu se odužiti novim i boljim ugovorom

FUDBALERA ZADESILA VELIKA TRAGEDIJA: Provalnici izvršili ubistvo prilikom provale u kućufudbal

Totenhem je dva puta vodio, i to oba puta golovima Brazilca Rišarlisona, bivšeg ljubimca navijača na "Gudisonu".

On je pogodio već u 4. minutu, ali je radost gostiju potrajala do 30. minuta kada Džek Herison poravnao rezultat.

Brazilac je u 41. minutu postigao najlepši gol na meču, iz prve je na prelep način pogodio dalji ugao za novo vođstvo Spursa.

Ono je potrajalo mnogo duže, sve do nadoknade drugog poluvremena, kada je Everton još jednom pogodio iz prekida za 2:2.

Strelac je bio Brajtvajt, VAR je analizirao njegovu poziciju i pokazao da nije bilo ofsajda, pa je na kraju viđena podela bodova.