ЧЕМПИОНШИП: Рединг опет ПОДБАЦИО, Тигрови ОГРЕБАЛИ Пауновића

04.12.2021. 19:19
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

Плаво-бели зарибали.

Таман када се мислило да су фудбалери Рединга победом над Свонсијем (3:2) изашли из резултатске кризе, уследио је нови пад за изабранике Вељка Пауновића.

Плаво-бели су код куће ремизирали против Хала резултатом 1:1, иако су Тигрови пласирани у самом дну табеле Чемпионшипа.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Клопов златни џокер УКРОТИО Вукове, Ливерпул се ВРАТИО на врх табеле (ВИДЕО

ВЕСТ ХЕМУ ДЕРБИ ЛОНДОНА: Менди је трагичар Челсија

ХУАНМИ УТИШАО КАМП НОУ: Први пораз Ћавија

Бивши репрезентативац Енглеске Енди Керол је другим голом од како је стигао у Рединг, довео домаћина у вођство на истеку првог минута судијске надокнаде полувремена.

Коначних 1:1 поставио је Малик Вилкс на почетку другог дела, у 55. минуту је рутински погодио, доневши вредан бод свом тиму у борби за опстанак. После овог кола Рединг има само пет бодова више од угроженог Питербора.

Откако је Славиша Јокановић смењен са клупе Шефилд јунајтеда, Оштрице не знају за кикс. Бивши члан Премијер лиге везао је и трећи тријумф, овог пута на гостовању Кардифу 3:2.

Значајну победу у настојањима да се домогне најелитнијег ранга остварио је Блекбурн. Мучили су се Роверси против Престона, али су до заслужене победе стигли поготком Брератона – 1:0.