КАТАИ - ЧАРОЛИЈА ИЗ СЛОБОДЊАКА! Погледајте како је Магико пласирао у ГОЛМАНОВ УГАО (ВИДЕО)

05.11.2020. 22:27
Aleksandar Katai
Александар Катаи / Извор: Фото: МН press/Arena спорт printscreen

Маестралан ударац.

Црвена звезда игра утакмицу трећег кола Лиге Европе против белгијског Гента. Меч се игра на стадиону "Рајко Митић", на ком црвено-бели играју други узастопни меч у Европи, након убедљивог тријумфа 5:1 против Либереца.

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Секу Саного суспендован, не игра у Белгији!

СМЕШАН ГОЛ ГЕНТА: Борјан на коленима, видите како су Дегенек и Саного ПРЕВАРИЛИ СВОГ ЧУВАРА (ВИДЕО)

ЖИВКОВИЋ РАЗМОНТИРАО ПСВ: Два гола и асистенција! И увек исто - финта, па СЕВА левица (ВИДЕО)

Звезда је повела у 12. минуту јако лепим поготком Гелора Канге. Габонац је фантастично проиграо Гобељића на левој страни, српски играч вратио лопту у средину, али она није успела да дође ни до једног играча домаћих. Ипак, на ивици казненог простора се појавио поново Канга, распалио у свом стилу и савладао голмана Белгијанаца. Врхунски почетак Црвене звезде.

Александар Катаи / Извор: МН Press

Гент је изједначио у 31. минуту поготком Офоеа након правог флипера испред гола Борјана. Шутирао је гостујући фудбалер, лопта је прво закачила Санога, затим и Дегенека и на крају завршила у мрежи. Сплет заиста несрећних околности.

Тим резулатом се отишло на паузу, а друго полувреме је кренуло још бурније него прво. Александар Катаи је преузео одговорност код слободног ударца у 59. минуту, шутирао у голманов угао и успео да изненади чувара мреже гостију.

Предиван гол за вођство Звезде од 2:1 након сат времена игре.