ЦРВЕНО-БЕЛИ ОПЕТ СЛАВИЛИ: Боаћи за победу Звезде

02.02.2017. 15:44
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Србија Данас

Успешна провера.

Црвена звезда је победила Олимпију Сату Маре (1:0) у новом припремном мечу одграном на Кипру. Изабраници Миодрага Божовића су одиграли добар меч, а посебно се истакао новајлија Ричмонд Боаћи који је одмах на дебију постигао гол и најавио да ће бити велико појачање.

БЛАМАЖА НА КИПРУ: Партизан ПОРАЖЕН од ЧЕТВРТОЛИГАША!

Звезда је прву праву прилику створила већ у петом минуту, кад је оштар ударац Срнића зауставио голман румунске екипе. Звезда је повела голом новајлије Боаћија, који је у 15. минуту крунисао контру, у којој му је лопту са левог крила додао Анђелковић. Уследио је период одличне игре црвено-белих, али су Румуни често прелазили границу пристојности кад су у питању грубости. Играчи румунског друголигаша су насртали на супарнике веома оштро, па је у једном тренутку Ле Талек, после претрпљеног ударца, ушао у вербални сукоб са њима, а пред крај првог полувремена дуел је на два минута био прекинут, како би се Анђлековићу указала помоћ пошто га је оборио дефанзивац Олимпије Сату Маре.

БИВШИ ТУРСКИ АС НЕМА ДИЛЕМЕ: Ево шта Мирсад Јаховић ПОРУЧУЈЕ уочи Звездиног дуела са Ефесом (ФОТО)

ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: НБА лигаш шаље играче у Звезду и Партизан! (ФОТО)

У другом полувремену је било много промена у саставима обе екипе, па дуго није било прилика пред оба гола. Најбољу шансу да дуплира предност Звезде имао је Плавшић у 78. минуту кад му је лопту додао Доналд, али је одбрана румунског клуба одлично реаговала.

НА ЕКС: Нећете ВЕРОВАТИ за колико су ПЛАНУЛЕ карте за Ефес! (ФОТО)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Манојловић (од 46. Станковић), Петковић, Луковић (од 75. Фримпонг), Ле Талек, Анђелковић, Доналд, Полетановић, Срнић (од 70. Плавшић), Милић (од 78. Романић), Павков (од 46. Сикимић), Боаће (од 70. Канга).

УЗБУНА: Звезда без НАЈБОЉЕГ на Ефес (ФОТО)