ЧУДО НЕВИЂЕНО: Нови Пазар престигао Звезду и постао лидер Mozzart бет Суперлиге

05.09.2022. 18:03
Sead Islamović
Сеад Исламовић / Извор: МН Press

Седма узастопна победа тима Владимира Гаћиновића.

Веровали или не – Нови Пазар је лидер Mozzart бет Суперлиге после непотпуног 10. кола! Тим Владимира Гаћиновића славио је као гост у Крагујевцу против Радничког 1923 са 3:1 (1:1) и престигао на табели Црвену звезду, додуше уз две утакмице више од црвено-белих. Тренутни однос је Нови Пазар 21, Црвена звезда 20 бодова.

ФРКА У МОНАКУ ПРЕД ЗВЕЗДУ: Најбољи играч напустио утакмицу и отишао незадовољан у свлачионицу

ПАРТИЗАН СТОПИРАО ТРАНСФЕР: Нападач већ био виђен у Мађарској, али ипак ОСТАЈЕ

ЧЕЛСИ ОБЕЗБЕДИО НАЈВАЖНИЈИ ПОТПИС ЛЕТА: Џејмс продужио уговор са Плавцима

Овај резултат Новопазараца је сам по себи позитивна страна клупског фуидбала у Србији и наговештај да би коначно неко могао да се равноправно супротстави београдским вечитим ривалима у блиској будућности. Притом, не смемо заборавити ни пробуђену Војводину…

Наредне недеље Нови Пазар дочекаће, како то чудно звучи за наше прилике, првог пратиоца Црвену звезду и нема сумње да нас чека празник фудбала после седам узастопних победа новог лидера.

Нови Пазар је до тријумфа у Крагујевцу стигао у другом полуврмену. Повели су гости голом Сеада Исламовића у 16. минуту из пенала, пошто је искључен фудбалер Радничког Филип Ивановић.

Домаћин је успео да изједначи и са играчем мање у последњим тренуцима првог дела игре, пошто је Немања Томић реализовао пенал.

Новопазарци су поново дошли до предности у 57. минуту поготоком Слободана Станојловића, да би коначан резултат поставио Никола Богдановски у 63. минуту.

Може ли после седам узастопних тријумфа новог лидера да падне и Црвена звезда? Одговор ћемо добити за шест дана...

БОНУС ВИДЕО: Погледајте Снежану Борјан, супругу Милана Борјана, како ужива на базену