ЧУДО СЕ ДОГОДИЛО: Рудеш до прве победе тек у 25. колу голом у 90+3 (ФОТО+ТАБЕЛА)

04.03.2024. 19:18
FK Rudeš
ФК Рудеш / Извор: Профимедиа

Опстанак (ни)је на видику.

Чуда се догађају, не тако често, али се догађају....

ОЧАЈНЕ ВЕСТИ: Пикси остао без важног адута, какав малер на самом старту утакмицеDragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije

ОЧАЈНЕ ВЕСТИ: Пикси остао без важног адута, какав малер на самом старту утакмице

НЕЋЕ ВИШЕ ДА ТРЕНИРА: Вејн Руни мења професијуVejn Runi

НЕЋЕ ВИШЕ ДА ТРЕНИРА: Вејн Руни мења професију

НАСЛЕДИО МУРИЊА И ОДУШЕВИО: Рома нуди вишегодишњи уговор Де РосијуDanijle de Rosi

НАСЛЕДИО МУРИЊА И ОДУШЕВИО: Рома нуди вишегодишњи уговор Де Росију

Под тим феноменом може да се подведе и победа фудбалера Рудеша против Горице у 25. колу шампионата Хрватске резултатом 2:1 (1:1).

Био је то први тријумф екипе из предграђа Загреба ове сезоне. Рудеш који је до овог  кола имао учинак од четири ремија и 20 пораза до великог славља дошао је голом Риада Машала у трећем минуту судисјке надокнаде.

Рудеш је за дивно чудо повео голом Анте Ћорића из пенала у 26. минуту, али су гости пред крај првог полувремена.

Кад се чинило да ће Рудеш и у 25. колу остати без победе, Машал је погодио мрежу гостију буквално секунд пре краја и донео велику радост свом тиму.

На 12 кола пре краја Рудеш има 18 бодова мање од Истре која тренутно прва изнад зоне спаса.